11.29.2021

Результати участі учнів у XI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Осінь 2021) з інформатики

 Результати участі в інтернет-олімпіаді з інформатики.


    Інтернет-олімпіади «На Урок» — цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя.

    Завдання XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» — це повторення навчального матеріалу вивченого минулого року та актуалізація нового, це захопливі інтерактивні завдання, гарантовані нагороди та подарунки для кожного! Інтернет-олімпіада проходить дистанційно.

    Виявили бажання взяти участь 154 учні, з них 17 учнів нагороджено дипломами ІІІ, ІІ та І ступеня. Всі інші учасники нагороджені сертифікатами за участь у олімпіаді. Вітаю учасників та переможців з хорошими результатами.




11.11.2021

Онлайн-урок на тему "КІБЕРБУЛІНГ, АБО АГРЕСІЯ В ІНТЕРНЕТІ"

    Мета: Сформувати знання учнів про насилля з використанням сучасних електронних технологій, його основні типи та способи захисту. Виховувати повагу до особистості кожної людини, її приватного простору як основи психологічного благополуччя особистості. Розвивати вміння протистояти кіберагресії та здатність підтримати іншого в складній ситуації.

Активності (вправи) на уроці:

1.Ділися з обачністю.

2.Пильність. Перевірка справжності.




3.Захист.




4.Доброзичливість. Від байдужості до допомоги.



5.Сміливість.


Висновок : Повноцінне життя, сповнене інформацією без комп’ютера, Інтернету, мобільного телефону, сьогодні неможливе. І тільки від вас залежить позитивне наповнення цього життя.


Деякі матеріали використані з навчального посібника із безпеки дітей в Інтернеті, розроблений компанією Google у співробітництві з організаціями The Net Safety Collaborative та Internet Keep Safe Coalition. Цей посібник створено для того, щоб допомогти вчителям навчити дітей необхідним навичкам, завдяки яким вони зможуть користуватись Інтернетом безпечно й обачно.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності у Немовицькому ліцеї.

    До Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності, який припадає на 25-31 жовтня, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запрошує українські школи долучитися до проведення Національного уроку з медіаграмотності.
    Урок з медіаграмотності  легко було провести за методичними матеріалами, розробленими ЮНІСЕФ і ГО «Смарт освіта» .

>Завантажуйте матеріали для проведення уроку

    Урок розрахований на учнів 7-11 класів та створений на основі навчального серіалу BreaktheFake, у якому українські зірки розпізнають та спростовують міфи про COVID-19 та вакцинацію.

    За даними молодіжного опитування U-Report, лише 14% підлітків і молоді завжди перевіряють інформацію. При цьому молоді люди багато часу проводять в Інтернеті та щодня споживають значні обсяги контенту.
Важливо у наш час навчати учнів розпізнавати фейкову інформацію та усвідомлювати її негативні наслідки та формувати в школярів стійкість до можливих негативних впливів інтернет-медіа та соціфльних мереж. З цією метою було проведено заняття з учнями 8-Б класу на тему "Про конспірологію, фейки та емоційний вплив".
Проєкт створений за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID та ING Bank. І всі матеріали були надані для використання на уроці. Українські зірки розпізнають та спростовують міфи про COVID-19 та вакцинацію.
Приємний бонус - сертифікат.